Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

ЗНО на 200 балів

П`ятниця, 16.11.2018

Дорогі користувачі!

Сайт ukrzno.at.ua створений для допомоги абітурієнтам при підготовці до зовнішньго незалежного оцінювання. Тут зібрані різного роду матеріали для підготовки до ЗНО в категоріях: Історія України , Всесвітня історія , Математика , Українська мова та література , Фізика , Хімія , Біологія , Російська мова , Англійська мова , Німецька мова , Французька мова та Іспанська мова.

Інформація, розташована на даному сайті, призначена виключно для приватного використання в освітніх цілях і не може бути загружена, перенесена на інший комп'ютер. Ні власник сайту, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не можуть нести ніякої відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Зайшовши на сайт як користувач, Ви даєте повну і беззаперечну згоду зі всіма умовами використання.

ukrzno.at.ua розглядає джерела отримання інформації як відносно надійні, тим не менш, будьте уважні - користуйтеся антивірусом. 
ukrzno.at.ua у жодному випадку не претендує на авторське право розташованих на сайті матеріалів. Всі матеріали представлені тільки для ознайомлення, після перегляду їх необхідно видалити з Вашого комп'ютера!

Сайт ukrzno.at.ua  не є офіційним сайтом ЗНО, тому, шановні користувачі, вся інформація, яка знаходиться на сайті, може бути недостовірною або некорисною при підготовці до тестувань і Ви її використовуєте на свій страх і ризик... Тим не менш, ця інформація може великою мірою домогти Вам і в короткий термін достойно та досить непогано підготуватися до ЗНО. Вибирати Вам... Щиро бажаємо Вам отримати з усіх предметів по 200 балів і вступити до ВУЗу Вашої мрії...